Sklep Wędkarski GOJAFISHING

0,00 zł
Strona głównaEchosondy , sygnalizatory elektroniczneEchosonda Garmin echoMAP CHIRP 92sv z Przetwornikiem
Sprzedaję na Allegro zobacz moje komentarze

Przechwytywanie 1

Promocja

Echosonda Garmin echoMAP CHIRP 92sv z Przetwornikiem

5 242,00 zł 4 193,60 zł

Producent: GARMIN
Kod: 010-01578-00
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Waga:1.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

                     Echosonda 9" Garmin echoMAP  CHIRP 92sv z Przetwornikiem 

Udane połowy dzięki mocy CHIRP

 • Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 9 cali sterowany za pomocą klawiatury
 • Dostępna w wersji z lub bez przetwornika w sonarach CHIRP 250 W oraz Garmin CHIRP DownVü™/SideVü™, 455/800 i 500 W
 • Obsługa sonaru Panoptix™ o szerokim polu widzenia (przetwornika nie dołączono)
 • Zawiera mapę bazową całego świata do ogólnej informacji
 • Zawiera oprogramowanie Quickdraw Contours do tworzenia własnych map w jakości HD

Nadszedł czas, abyś zacząć połowy z sonarem CHIRP. Łatwy do zainstalowania i prosty w obsłudze sonar echoMAP CHIRP 92vs o przekątnej 9 cali dostępny jest w wersji z lub bez przetwornika w wielu modelach sonarów CHIRP oraz Garmin CHIRP SideVü i Garmin CHIRP DownVü, które zapewniają niezwykle wyraźne obrazy sonarowe z powierzchni wody. Jest on zgodny z sonarem Panoptix, a także zawiera oprogramowanie Quickdraw Contours, dzięki któremu stworzysz swoje własne mapy w jakości HD z izobatami co 30 cm (1 stopę) podczas wędkowania. Wewnętrzny odbiornik GPS 5 Hz aktualizuje pozycję i kierunek 5 razy na sekundę. Zapewnia obsługę NMEA 2000® między innymi dla danych silnika, czujników, systemu audio FUSION-Link™ i autopilotów. Przewody są podłączane bezpośrednio do uchwytu, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne podłączenie urządzenia do zasilania i do uchwytu oraz jego szybkie odłączenie. W zestawie znajdują się uchwyty do montażu na pawęży i na silniku zaburtowym.

Quickdraw Contours to darmowe i łatwe w użyciu oprogramowanie, które jest już zainstalowane w urządzeniu firmy Garmin. Dzięki niemu szybko stworzysz własne, spersonalizowane mapy połowów w jakości HD z izobatami co 30 cm (1 stopę). Dostosuj je do swoich potrzeb. To Twoje mapy. I będą Twoją własnością. Zachowaj dane dla siebie lub podziel się nimi ze społecznością Quickdraw Community w usłudze Garmin Connect. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. Ty łowisz ryby, a oprogramowanie tworzy mapy. Nie musisz czekać ani wysyłać żadnych plików, jak ma to miejsce w przypadku innego oprogramowania do obsługi map — wyniki są wyświetlane natychmiast. Oprogramowanie może być używane z dowolnym przetwornikiem Garmin Panoptix™, dowolnym sonarem HD-ID™, każdym obsługującym CHIRP przetwornikiem Garmin DownVü™ lub przetwornikiem głębokości kompatybilnym ze standardem NMEA 2000®. Masz więcej niż jedno urządzenie z sonarem na pokładzie? Quickdraw Contours automatycznie wybierze najlepsze urządzenie, które zagwarantuje uzyskanie jak najlepszych wyników.

Przewaga dzięki Garmin CHIRP

Zaimplementowane w urządzeniu echoMAP 92sv funkcje sonaru obejmują sonar CHIRP, czyli najbardziej zaawansowaną technologię sonaru dostępną dla wędkarzy i żeglarzy. Sonar CHIRP zapewnia doskonałą rozdzielczość i rozróżnianie celów, w przeciwieństwie do tradycyjnych sonarów. Urządzenie oferuje także funkcję zapisu sonaru, która harmonizuje czas echa sonaru z pozycją łodzi oraz zapisuje cyfrowe informacje do przejrzenia w komputerze za pomocą darmowego oprogramowania do planowania HomePort™. Przewód do przesyłania danych użytkownika pozwala udostępniać punkty i trasy wielu urządzeniom.

Super wyraźne obrazy sonarowe wykonywane z powierzchni wody

Uzyskane dzięki zastosowaniu sonarów skanujących Garmin CHIRP DownVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod oraz obok łodzi charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. Urządzenie obsługuje także silniki zaburtowe Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami.

Zwiększ możliwości urządzenia dzięki najlepszym mapom morskim

Pojedyncza karta microSD™ zapewnia rozszerzalną pamięć umożliwiającą zakup dodatkowych map, takich jak mapy BlueChart® g2 czy BlueChart® g2 Vision®. Mapa BlueChart g2 Vision oferuje wyjątkową funkcję nawigacji automatycznej firmy Garmin, która prowadzi Cię do Twoich ulubionych miejsc. W oparciu o specyfikacje łodzi nawigacja automatyczna szybko wyznaczy wizualną trasę, która omija płycizny i inne przeszkody.

Stwórz swoje własne mapy HD

Quickdraw Contours to darmowe i łatwe w użyciu oprogramowanie, które jest już zainstalowane w Twoim urządzeniu echoMAP CHIRP 92sv. Dzięki niemu szybko stworzysz własne, spersonalizowane mapy połowów w jakości HD z izobatami co 30 cm. To Twoje mapy, więc dostosuj je do swoich potrzeb. Możesz zachować dane dla siebie lub też udostępnić je firmie Garmin albo znajomym. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. Ty wędkujesz, podczas gdy Quickdraw Contours tworzy mapy. Nie musisz czekać ani wysyłać plików jak w przypadku innych programów do tworzenia map – masz dostęp do swoich rezultatów natychmiast. Oprogramowanie może być używane z dowolnym przetwornikiem Garmin Panoptix, dowolnym sonarem HD-ID™, każdym obsługującym CHIRP przetwornikiem Garmin DownVü lub przetwornikiem głębokości kompatybilnym z NMEA 2000. Masz więcej niż jedno urządzenie z sonarem na pokładzie? Quickdraw Contours automatycznie wybierze najlepsze urządzenie, które zagwarantuje uzyskanie jak najlepszych wyników.

Pozycja i kierunek aktualizowane 5 razy na sekundę

Odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża pozycję i kierunek 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Teraz w szybki i łatwy sposób możesz obserwować nawet 5000 dokładnych punktów, dzięki czemu odnajdziesz drogę do swoich „tajnych” miejsc połowów.

Dodaj sonar Panoptix LiveVü Forward z wiązką do przodu

Dzięki LiveVü Forward z wiązką do przodu łódź może się poruszać lub nie. Bez względu na to, gdzie skierujesz silnik zaburtowy, zobaczysz realistyczny obraz wszystkiego, co dzieje się pod powierzchnią wody. Obserwuj, jak tonie Twoja przynęta i sposób, w jaki się porusza, kiedy ją ściągasz. Zobacz, jak porusza się w wodzie. Obserwuj jak ryby reagują na Twoją przynętę. Jeśli zaatakują, nie tylko to poczujesz, ale i zobaczysz. Mając rybę na haczyku, obserwuj walkę z nią na ekranie. Dzięki przetwornikowi Panoptix LiveVü Forward z wiązką do przodu możesz zobaczyć to wszystko nawet z odległości 30 metrów. 

Weź echoMAP ze sobą

Gdy chcesz zejść z łodzi, możesz w łatwy sposób odłączyć urządzenie echoMAP i schować je w bezpiecznym miejscu. Nie musisz walczyć z okablowaniem przy podłączaniu i odłączaniu urządzenia, bo wszystkie kable są podłączone bezpośrednio do jego uchwytu. Dzięki temu urządzenie echoMAP można szybko podłączyć do zasilania i do uchwytu — i równie szybko je odłączyć.

Udoskonalona nawigacja automatyczna

Wystarczy podać lokalizację, do której chcesz się udać, a opatentowana funkcja automatycznej nawigacji firmy Garmin natychmiast przeszuka odpowiednie mapy w celu wyznaczenia na wyświetlaczu bezpiecznej wirtualnej drogi z ominięciem niskich mostków, płycizn i innych przeszkód na trasie.

Udoskonalona wersja 2.0, która oferuje jeszcze więcej funkcji i możliwości. Można też dostosować obliczoną drogę wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej, umieszczając punkty pośrednie na planowanych postojach lub w punktach orientacyjnych na żądanej trasie. Na obliczonej trasie można łatwo przeglądać niebezpieczne punkty. Ponadto po włączeniu zgodnego autopilota firmy Garmin można podążać trasą wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej. Innym usprawnieniem, w które wyposażono wersję 2.0, jest funkcja obliczania czasu przybycia w dowolnym momencie na trasie (doskonała przy planowaniu czasu przyjazdu tak, aby dostosować go do godzin otwierania mostów i innych zdarzeń, w przypadku których istotny jest czas). Dodatkowo trasy wyznaczone przez nawigację automatyczną można zapisywać na karcie SD™ z mapami kartograficznymi BlueChart g2 Vision i skorzystać z nich w późniejszym czasie.

Przesyłanie punktów GPX

Punkty, ślady i często pokonywane trasy przechowywane w urządzeniu GPS innego producenta lub w urządzeniu ręcznym firmy Garmin można teraz bardzo łatwo przesłać do nowego plotera nawigacyjnego Garmin w standardowym formacie GPX. GPX to otwarty standardowy format umożliwiający wymianę danych GPS między różnymi platformami i aplikacjami. Wraz z bardzo wygodnym interfejsem firma Garmin wyniosła precyzję obsługi i wymiany punktów trasy na zupełnie nowy poziom.

"

Funkcja cieniowania zakresu głębokości

Umożliwia oznaczenie różnymi kolorami do 10 różnych zakresów głębokości, co ułatwia rozpoznawanie docelowej głębokości.

Wykonywanie rozruchu autopilota za pomocą plotera nawigacyjnego

Aby ułatwić i usprawnić rozruch autopilota, można przeprowadzić go na ekranie plotera nawigacyjnego.

System rozrywki FUSION-Link

Ciesz się możliwością sterowania wszystkimi zgodnymi systemami audio FUSION Link bezpośrednio z poziomu ekranu zgodnego plotera nawigacyjnego.

Specjalne funkcje żeglarskie

Obsługa funkcji żeglarskich SailAssist, takich jak layline, ulepszona róża wiatrów, linie kursu kompasowego i kursu nad dnem, a także pól z danymi wiatru rzeczywistego. Ekrany wskaźników zaprojektowano z myślą o szybkim dostarczaniu ważnych informacji, w tym kąta wiatru rzeczywistego i pozornego, kierunku i dryfu, szybkości wiatru rzeczywistego i pozornego, wykresów poziomych oraz paska danych z możliwymi do dostosowania polami. Aby pomóc w uzyskaniu przewagi dzięki maksymalnemu wykorzystaniu siły wiatru, ploter nawigacyjny został wyposażony w stronę z przedregatowymi wskazówkami nawigacyjnymi, takimi jak wirtualna linia startu oraz pola danych pokazujące layline, czas do startu oraz stoper regatowy.

¹Do korzystania z tej technologii wymagana jest karta SD ¹BlueChart g2 Vision

Zawartość opakowania

Wersja z przetwornikiem

 • Urządzenie echoMAP CHIRP 92sv z mapą bazową całego świata
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Uchwyt uchylny
 • Podstawka z szybkim mechanizmem zwalniającym
 • Osłona ochronna
 • Zestaw do montażu wpuszczanego
 • Przetwornik GT52HW-TM (12-pin)
 • Uchwyt pawężowy
 • Uchwyt silnika zaburtowego
 • Osprzęt
 • Dokumentacja

                                

                                               Własności fizyczne i działanie

Wymiary                                                     28,8 × 16,3 × 5,1 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.           19,8 × 11,2 cm, przekątna 22,75 cm (9")
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.   80 x 800 pikseli
Typ wyświetlacza                                        Wyświetlacz WVGA
Masa                                                            1 kg
Klasa wodoszczelności                                IPX7
Antena                                                        Wewnętrznie lub zewnętrznie przez NMEA 2000
Kompatybilność z NMEA 2000®                 Tak
Zgodność z NMEA 0183                             Tak
Pobór energii                                             11W
Sposoby montażu                                       Uchwyt pałąkowy lub uchwyt do montażu wpuszczanego
Porty Garmin Marine Network™                 1 gniazdo Panoptix™  

                                      Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy                  Mapa bazowa całego świata (kontury lądów, granice państw)
Obsługa kart danych                                1 karta microSD™
Waypoints                                               5 000
Trasy                                                      100
Wykres śladu                                          50 000 punktów, 50 zapisanych tras


                               Funkcje plotera nawigacyjnego

Zgodność z sonarem Garmin                                                             Tak
Obsługa AIS (śledzenie pozycji docelowego statku)                       Tak
Obsługa DSC (wyświetlanie pozycji z radia VHF z obsługą DSC)    Tak
Tabele pływów                                                                                   Tak
Kompatybilność z BlueChart® Mobile (planowanie)                        Nie
Kompatybilność z Garmin Helm                                                        Nie


                                     
Funkcje i dane techniczne sonaru


Obsługa sonaru dwuzakresowego                                                      Tak
Obsługa sonaru dwuwiązkowego                                                       Tak
                                                                                        
                                                                                                         - CHIRP (low, mid, high)
                                                                                                          -Traditional: 50/77/200 kHz
 Obsługiwane częstotliwości  :                                                          - DownVü: 260/455/800 kHz

                                                                                                         - SideVü: 260/455/800 kHz

Moc transmisji                                                                                  500 W (RMS)/4000 W (wartość międzyszczytowa)     
CHIRP sonar technology                                                                    Yes (Built-in) 
DownVü™                                                                                          Tak (wbudowany)
SideVü™                                                                                            Tak (wbudowany)

                                                                                                         
       Maksymalna głębokość                                                                 2300 stóp przy 77 kHz, w wodzie słodkiej
                                                                                                          1100 stóp przy 77 kHz, w wodzie morskiej
                                   (efektywna głębokość zależy od typu dna i innych warunków wodnych)

Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna)                    Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody                                      Tak
Sonar recording                                                                               Tak
Sonar history rewind                                                                       Tak


                                                          Połączenia

Liczby styków przetworników                                                           12
Porty wejścia NMEA 0183                                                                 1
Porty wyjścia NMEA 0183                                                                 1
Porty wejścia video                                                                          None
Porty wyjścia video                                                                          None    
Łączność bezprzewodowa                                                                Nie                                                          
                    
                     


                                                                                  
                                                                                            


                        
                     


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Akumulator żelowy do echosondy 7,2 ah 12V Jaxon AK-BA501

  Akumulator żelowy do echosondy 7,2 ah 12V Jaxon AK-BA501

  77,63 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.