Sklep Wędkarski GOJAFISHING

0,00 zł
Strona głównaEchosondy , sygnalizatory elektroniczneEchosonda Garmin Striker 4cv z GPS CHIRP
Sprzedaję na Allegro zobacz moje komentarze

Przechwytywanie 1

Promocja

Echosonda Garmin Striker 4cv z GPS CHIRP

1 050,11 zł 997,60 zł

Producent: GARMIN
Kod: 010-01551-01
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (2 szt.)
Waga:1.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

3,5-calowa echosonda wędkarska CHIRP z GPS i sonarem skanującym ClearVü

 • Łatwa w użyciu 3,5-calowa, kolorowa echosondy wędkarskie z wbudowanym odbiornikiem GPS o wysokiej czułości i sonarem skanującym CHIRP ClearVü™ firmy Garmin
 • Wyszukiwanie ryb, oznaczanie miejsc ich występowania, doków, pomostów i powrót do nich
 • Obejmuje przetwornik GT20 sygnału sonaru CHIRP (77/200 kHz); moc transmisji (300 W RMS)/(wartość międzyszczytowa 2400), sonar CHIRP ClearVü 455/800 kHz (moc 300 W)
 • Możliwość zwiększenia czułości sonaru CHIRP dzięki przetwornikom GT22 lub GT23 (sprzedawane osobno)

Dzięki echosondzie rybackiej STRIKER 4dv poszukiwanie ryb jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Oznaczaj swoje miejsca, aby móc wrócić do nich, a także pomosty dla łodzi i doki. Istnieje również możliwość udostępniania punktów i tras innym urządzeniom wielofunkcyjnym STRIKER i echoMAP&trade. Dodatkowo echosonda jest wyposażona we wbudowany ekran sonaru wyświetlający dane dotyczące prędkości. Obejmuje uchwyt uchylno-obrotowy, przetwornik CHIRP (77/200 kHz), uchwyty do instalacji na pawęży i do silników trollingowych, oprogramowanie i kable.

 • W celu zwiększenia czułości sygnału CHIRP należy nabyć przetwornik GT22 lub GT23 (sprzedawane osobno)

 Poznaj czystość sygnału sonaru CHIRP

Echosondy wędkarskie STRIKER 54v jest wyposażona w przetwornik sygnału sonaru CHIRP (77/200 kHz) firmy Garmin, który zapewnia znacznie wyższą jego czystość i dokładność w zakresie obrazowania ryb i struktur w porównaniu z tradycyjnymi przetwornikami 77/200 kHz.

Sonar CHIRP nie wysyła pojedynczego sygnału o określonej częstotliwości, a serię sygnałów o różnych częstotliwościach, które następnie interpretuje indywidualnie po ich powrocie. W związku z tym, że sygnały o różnych częstotliwościach dostarczają większej ilości informacji, technologia sonarów CHIRP zapewnia wyraźnie zarysowane łuki przedstawiające ryby z doskonałym rozróżnieniem obiektów.

Istnieje również możliwość modernizacji do wysokowydajnej technologii CHIRP firmy Garmin, która zapewnia krystalicznie czyste obrazy z sonaru, z jeszcze lepszym rozróżnieniem obiektów i doskonałą rozdzielczością zarówno wody powierzchniowej, jak i głębokiej. Zapewnia ona lepszą widoczność konturów dna nawet przy dużych prędkościach oraz lepsze tłumienie zakłóceń sygnału na głębszych wodach, dając lepszy pogląd sytuacji pod wodą, co z kolei zwiększa przyjemność połowu.

Super wyraźne obrazy sonarowe wykonywane z powierzchni wody

Uzyskane dzięki zastosowaniu sonaru skanującego DownVü firmy Garmin obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią na głębokości 750 stóp (228 m)  charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. W jednym przetworniku udało się nam wykorzystać technologie tradycyjnego sonaru CHIRP i sonaru skanującego CHIRP DownVü firmy Garmin.

Oznaczanie miejsc brania ryb dzięki odbiornikowi GPS o wysokiej czułości

W przeciwieństwie do typowych echosond rybackich echosondy STRIKER są wyposażone we wbudowany odbiornik GPS o wysokiej czułości służący do szybkiej i precyzyjnej lokalizacji bieżącej pozycji i utrzymania lokalizacji GPS w dowolnym miejscu na jeziorze. Co ważniejsze, umożliwiają one oznaczanie miejsc brania ryb, co umożliwia powrót do nich w przyszłości. Można również oznaczać doki, pomosty dla łodzi i inne lokalizacje na jeziorze. Wystarczy tylko podążać drogą wyznaczoną na ekranie, aby powrócić do nich w dowolnym momencie.

Mapa z punktami trasy zapewnia łatwą nawigację

Check Your Speed on Screen Odbiornik GPS o wysokiej czułości echosond z serii STRIKER zapewnia możliwość śledzenia swojej pozycji względem oznaczonych punktów trasy. Oznaczone na mapie punkty trasy umożliwiają również wyświetlanie, oznaczanie i nawigację do lokalizacji, takich jak zarośla, pniaki i doki. To również doskonałe narzędzie do odnajdywania drogi powrotnej do pomostu dla łodzi.

Sprawdzanie prędkości na ekranie

Na ekranie echosondy STRIKER można w szybki i prosty sposób można sprawdzić prędkość łodzi. Narzędzie to daje również pewność odnośnie odpowiedniej prędkości połowu w stosunku do stosowanej przynęty i gatunku ryb. To również dobry sposób sprawdzenia odpowiedniej prędkości w obszarach kontrolowanego ruchu torowego.

Wbudowany ekran sonaru umożliwia połów pionowy

Echosondy STRIKER są jednostką dodatkowo wyposażoną w ekran sonaru. Podczas połowu stacjonarnego, np. pod lodem czy łowienia pstrąga źródlanego, wbudowany ekran sonaru pokazuje dno, zarówno stałe jak i błotniste, przynętę i przynętę z obciążnikiem oraz głębokość, na jakiej ryby wpływają w wiązkę sonaru. Można nawet obserwować łapanie i puszczanie przynęty oraz podpływanie ryb do przynęty i odpływanie od niej.

Zabierz ze sobą echosondę rybacką w dowolne miejsce

Dostępny jest zestaw przenośny, który służy do ochrony i przenoszenia echosondy STRIKER wraz z odbiornikiem GPS, jest więc doskonały na kajak, canoe lub do łowienia pod lodem. W zestawie znajduje się też hermetyczna bateria wielokrotnego ładowania z ładowarką, wbudowany zacisk i przegródka na kabel przetwornika, uchwyt przetwornika z przyssawką i pływak.

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 9.1 x 15.0 x 4.1 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 4,9 × 7,3 cm, przekątna 8,7 cm (3,5 cala)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 480 x 320 pikseli
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz HVGA
Masa 230 g (8,1 uncji)
Klasa wodoszczelności IPX7
Alarmy dźwiękowe Tak

Funkcje i dane techniczne sonaru

Obsługa sonaru dwuzakresowego Tak
Obsługa sonaru dwuwiązkowego Tak
Obsługiwane częstotliwości

Tradycyjne: 50/77/200 kHz

CHIRP (średnie i wysokie)

ClearVü: 260/455/800 kHz

Moc transmisji 300 W (RMS)
Maksymalna głębokość 533,4 m (1750 stóp) na akwenach słodkowodnych; 253 m (830 stóp) na akwenach morskich*
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody Tak

Funkcje echosondy rybackiej

Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu Tak
Ultrascroll™ (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi) Tak
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je) Tak
Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów) Tak
Regulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych) Tak
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika) Tak
W zestawie czujnik temperatury wody Tak

Na wyposażeniu:

 •    STRIKER 4cv
 • Przetwornik GT20-TM
 •    Uchwyt do montażu na pawęży i silniku trollingowym
 •    Uchwyt uchylno-obrotowy
 •    Przewód zasilający
 •    Dokumentacja

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Zobacz także:
 • Akumulator żelowy do echosondy 7,2 ah 12V Jaxon AK-BA501

  Akumulator żelowy do echosondy 7,2 ah 12V Jaxon AK-BA501

  76,05 zł

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.