Sklep Wędkarski GOJAFISHING

0,00 zł
Strona głównaKoszt dostawy
Sprzedaję na Allegro zobacz moje komentarze

Przechwytywanie 1

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Poczta Polska list do 350 g*

8,5zł

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Przesyłka kurierska

15,00 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu**

Paczkomaty 24/7     

 

* Za pośrednictwem Poczty Polskiej list do 350g wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.tj haczyki ,żyłki , Wędki ,podbieraki wiadra wszystkie artykuły gdzie długość przekracza z opakowaniem 60 cm wysyłane są wyłącznie kurierem DPD lub Kurier pocztex 48

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Za pobraniem kurier DPD
Za pobraniem kurier INPOST

 5 zł
 5 zl

Przelewem

 0 zł

Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.

Wartość dopłaty za nadwagę powyżej 5 kg  

Jak sprawdzić dokładną wysokość dopłaty

do wagi 5 kg -0zł 

od 5-10 kg +2 zł

od 10-20 kg+4 zł

od 20-30 kg +6 zł

Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep gojafishing.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu ( jeżeli jest to możliwe ) do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.